نحوه ثبت نام و احراز هویت در سایت آرکاپیمنت

احراز هویت

پست را به اشتراک بگذارید...

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

وب مانی یکی از سیستم های الکترونیکی پرداخت سریع است که کاربران زیادی در سرتاسر جهان از خدمات آن استفاده می کنند،برای استفاده از خدمات این شرکت ها می بایست ابتدا در سایت رسمی وب مانی ثبت نام کنید.

با ثبت نام در این سایت شما می توانید بدون نیاز به افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور خریدهای بین المللی انجام دهید و یا درآمد ارزی خود را نقد نمایید
سایت آرکا پیمنت جهت رفاه حال شما مشتریان محترم خدمات خرید و فروش وب مانی را برای شما عزیزان ارائه می دهد.

برای استفاده از خدمات آرکا پیمنت شما ابتدا بایستی در این سایت ثبت نام نموده و مراحل احراز حویت را به سادگی انجام دهید.

قبل از احراز هویت و همچنین ثبت نام لطفا موارد ذکر شده در زیر را با دقت مطالعه بفرمایید.

روند احراز هویت به شرح زیر می باشد :
1-کاربر ضمن پذیرش قوانین سایت متعهد می گردد که با شماره موبایل خود اقدام به ثبت نام نماید( توجه فرمایید که نام کاربری همان شماره موبایل شما خواهد بود).

2-کد تایید شما به شماره موبایلتان ارسال خواهد شد که بعد از وارد کردن کد می توانید وارد پنل کاربری تان شوید.

3-در قسمت اول احرازهویت (ارسال مدارک) یک عکس سلفی با کارت ملی و نوشته ای مانند عکس نمونه و همچنین یک عکس از کارت ملی به همراه کارت بانکی و صفحه اول شناسنامه ارسال نمایید.

ثبت نام در سایت آرکاپیمنت

4-برای تایید شماره تلفن ثابت پس از کلیک بر روی این قسمت شماره تماس خود را به همراه کد شهرستان نوشته و بر روی کلید تماس کلیک کنیدTبلافاصله با تلفن شما تماس گرفته می شود و یک کد برای شما خوانده می شود که با وارد نمودن آن کد در سایت تلفن ثابت شما نیز تایید می گردد.

5-پس از تطبیق مشخصات خوداظهاری کاربر با مشخصات کارت ملی،و همچنین تایید تلفن ثابت احراز هویت انجام شده و کاربر شماره کارت بانکی و شماره شبای حساب بانکی که با آن قصد خرید یا فروش را دارد و باید به نام خود کاربر باشد را در قسمت حساب های بانکی ثبت می نمایید(جهت اطلاع از شماره شبای حساب خود می توانید اینجا را کلیک نمایید).

6-شماره کارت و شبای بانکی توسط کارشناسان سایت آرکاپیمنت با مشخصات شناسنامه ای کاربر تطبیق داده شده و تایید می گردد.

7-توجه نمایید که سیستم به هیچ عنوان اجازه درج سفارش قبل از احراز هویت را به کاربر نخواهد داد.

8-در صورت خرید با هر کارت تایید نشده که تمام ارقام کارت با ارقام شماره کارت تاییدی تطبیق نداشته باشد پرداخت ریجکت گردیده و پرداخت ناموفق اعلام می شود(مبلغ کسر شده ظرف حداکثر 72 ساعت توسط بانک عامل به کارت مذکور عودت می گردد).

9-جهت امنیت بیشتر کاربران ورود دو مرحله ای و ارسال کد تایید ورود به طور پیش فرض فعال می باشد که در صورت عدم تمایل به استفاده از آن در هر لحظه می توانید از قسمت پروفایل این امکان را غیر فعال کنید(پیشنهاد می گردد برای امنیت بیشتر این امکان را فعال نگهدارید).

10-حجم تصویر ارسالی جهت احراز هویت نباید بیشتر از یک مگابایت باشد و نباید ویرایش شود.

11-در صورتی که کاربر با مدارک جعلی اقدام به احراز هویت کرده باشد حساب کاربری وی مسدود می گردد و مشخصات ایشان به مراجع ذیربط جهت پیگیری های قانونی ارجاع داده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت نام و احراز هویت و همچنین خرید و فروش از سایت به صفحه آموزش سایت مراجعه نمایید و یا روی لینک زیر کلیک کنید:

مشترک مقالات ما شوید...

اولین نفری باشید که از مقالات ما باخبر می‌شوید!!!

مقالات مرتبط

خرید و فروش و قیمت آنلاین وب مانی
امروزه در عصری زندگی می‌کنیم که به لطف پیشرفت تکنولوژی...
آشنایی با نحوه خرید و فروش وب مانی
برای آشنایی با نحوه خرید و فروش وب مانی در...

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید