کسب وب مانی رایگان

کسب درآمد دلاری رایگان

پست را به اشتراک بگذارید...

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

کسب وب مانی رایگان امروزه یکی از مطالبی است که کاربران زیادی آن را جستجو می کنند،چرا که تقریبا همه ما با توجه به شرایط سخت اقتصادی و کاهش روز به روز ارزش ریال به دنبال روشی جهت افزایش درآمدمان و کسب درآمد با دلار هستیم.

یکی از دلایلی که باعث شده است تا بسیاری از افراد تصور کنند که می توانند از طریق اینترنت وب مانی رایگان بدست بیاورند، تبلیغات سایت های مختلف در این خصوص می باشد.

در این مقاله با توجه به نیاز شما کاربران عزیز قصد داریم مطالبی را در خصوص کسب دلار وب مانی رایگان که این روزها در فضای مجازی مطرح شده است بررسی نماییم.

اگر شما هم تصور می کنید روشی برای کسب دلار رایگان وب مانی ( وب مانی رایگان ) وجود دارد در این مقاله همراه ما باشید.

روش های کسب وب مانی رایگان

روش های کسب وب مانی رایگان

وب مانی مانند دیگر سیستم های پرداخت الکترونیکی سریع در جهان، یکی از کیف پول های الکترونیکی است که برای انجام امور ارزی مختلف مانند انتقال ارز، خرید از سایت های خارجی و به طور کلی پرداخت ارزی مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت وب مانی در کشور روسیه و شهر مسکو واقع شده است و طبق آمار رسمی در حال حاضر چیزی در حدود 40 میلیون کاربر در سرتاسر جهان از خدمات مختلف وب مانی از جمله خرید از فروشگاه های مختلف استفاده می کنند.

جهت اطلاعات بیشتر و آشنایی با فروشگاه هایی که از این سیستم پرداخت الکترونیکی استفاده می کنند می توانید به سایت megastock.com مراجعه نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص وب مانی می توانید به مقاله ای تحت عنوان ساخت حساب وب مانی که در سایت آرکاپیمنت منتشر شده است مراجعه نمایید.

آیا راهی برای کسب دلار رایگان وب مانی وجود دارد؟

اگر شما عبارت وب مانی رایگان را در گوگل سرچ کنید قطعا با وبسایت های مختلفی روبرو می شوید که روش های کسب دلار رایگان وب مانی را به شما آموزش می دهند.

اما نکته ای که شما باید به خاطر داشته باشید این است که هیچ روشی برای کسب وب مانی رایگان وجود ندارد.

بنابراین تمام روش هایی که در سایت های مختلف به شما پیشنهاد داده می شوند یک حباب توخالی بیشتر نیستند.

دلار رایگان

در حال حاضر سایت های مختلفی مانند Neobux وجود دارند که با ثبت نام در آن ها می توانید دلار پی پال رایگان دریافت کنید، اما هیچ سایتی برای وب مانی رایگان وجود ندارد!

هر چند استفاده از هیچ کدام از سایت هایی که ادعای ارائه دلار رایگان به کاربرانشان را دارند توصیه نمیکنیم چرا که در بیشتر موارد باید برای کسب درآمد دلاری رایگان زمان زیادی را صرف کنید در حالی که تضمینی برای پرداخت هزینه به شما وجود ندارد.

بنابراین به جای آنکه به دنبال روش های میانبر جهت افزایش درآمدتان باشید ، بهتر است که از روش های اصولی و منطقی برای انجام این کار استفاده کنید.

به عبارت دیگر شما می توانید با ثبت نام در سایت های فریلنسری مختلف خارجی مانند فریلنسر دات کام و یا UpWork با انجام پروژه های مختلف مانند ترجمه ، عکاسی ، طراحی سایت و ……. درآمدتان را به دلار دریافت نمایید .

روش کسب درآمد دلاری با سایت shorte.st

سرویس های کوتاه کننده لینک مانند bit.ly جهت کوتاه کردن لینک های طولانی راه اندازی شده اند چون معمولا استفاده از لینک های طولانی در شبکه های اجتماعی و یا تبلیغات مختلف خیلی مناسب نیستند به همین خاطر سرویس های کوتاه کننده لینک به صورت رایگان لینک های طولانی را به لینک های کوتاه تبدیل می کنند.

لینک های کوتاه علاوه بر ظاهر زیباتر، در صورت عدم امکان کلیک بر روی آن ها به راحتی تایپ خواهند شد همچنین علاوه بر این مزیت، کوتاه کردن لینک برای شمارش تعداد کلیک های انجام شده روی آن و همچنین نشان ندادن لینک اصلی (در صورت نیاز به مخفی ماندن ) نیز کاربرد دارند.

سایت shorte.st سرویسی را در اختیار کاربران خود قرار داده است که علاوه بر اینکه لینک های طولانی را کوتاه می کنند ، از همین راه می توانند کسب درآمد داشته باشند.

با کلیک بر روی هر لینکی که توسط این سایت کوتاه کرده اید،مقدای درآمد به حساب دلاری شما که در هنگام ثبت نام در این سایت تعریف نموده اید، منظور خواهد گردید .

پرداخت وجه به ازای هر کلیک یکی از روش های کسب وب مانی رایگان می باشد

دلیل پرداخت وجه در ازای کلیک بر روی این لینک ها چیست؟

لینک های کوتاه شده از طریق shorte.st در واقع به لینک های تبلیغاتی تبدیل می شوند و با کلیک بر روی این لینک ها یک صفحه تبیلغاتی برای مدت چند ثانیه به کاربر نشان داده می شود که پس از آن کاربر به صفحه مقصد هدایت خواهد شد.

این سایت نیز درصدی از پولی که از تبلیغ دهندگان دریافت می کند را به کسانی که لینک ها را کوتاه کرده و در اینترنت به شاتراک می گذارند ، پرداخت می کند.

اما توجه داشته باشید که فقط کوتاه کردن لینک برای شما درآمدی ندارد و این سرویس برای تعداد کلیک مشخص روی این هر لینک ، مثلا 1000 کلیک ، مبلغ مشخصی را به حساب شما منظور خواهد کرد.

نکته مهمی که در اینجا وجود دارد این است که این سرویس درآمد دلاری شما را با وب مانی پرداخت می کند و به عبارتی یک روش برای کسب دلار وب مانی رایگان می باشد البته از نکات دیگر این سرویس این است که موقعیت جغرافیایی کاربرانی که روی لینک شما کلیک می کنند مهم نیست و در واقع کلیک همه کاربران از سرتاسر دنیا شمارش خواهد شد.

( البته با کلیک کاربران برخی کشورها مانند آلمان،کانادا،انگلیس ، آمریکا و برخی دیگر از کشورها درآمد بیشتری را نصیب شما خواهد کرد)

از مزایای دیگر این روش برای کاربران ایرانی،عدم اعمال تحریم ها از طرف این سرویس برای کاربران ایرانی است و این بدین معنی است که کاربران ایرانی می توانند از این طریق کسب درآمد داشته باشند .

دلار

روش نقد کردن درآمد از طریق سایت shorte.st

با توجه به پرداخت درآمد دلاری این سرویس از طریق وب مانی و از آنجاییکه سیستم وب مانی از محبوبیت زیادی در بین کاربران ایرانی برخوردار است ، شما براحتی می توانید درآمد دلاری کسب شده خودتان را به ریال تبدیل کنید.

شما می توانید وب مانی و پرفکت مانی خود را از طریق سایت آرکاپیمنت که خدمات خرید و فروش وب مانی را به کاربران خود ارائه می دهد به ریال تبدیل کنید.

نحوه کسب درآمد از سایت shorte.st

در این سرویس کلیک های صورت گرفته از طرف خودتان برای کسب درآمد محاسبه نمی شود و شما بایستی این لینک ها را در سایت ها،وبلاگ ها،شبکه های اجتماعی و سایر پیام رسان ها ارسال کنید تا دیگران روی آن کلیک کنند و پس از مشاهده تبلیغ مورد نظر به صفحه مقصد منتقل شوند.

بنابراین کسانی که یک سایت و یا وبلاگ دارند می توانند با استفاده از سرویس shorte.st و کوتاه کردن لینک های خود و قرار دادن آن در سایت و وبلاگ و شبکه های اجتماعی از این راه درآمد دلاری کسب کنند و دلار رایگان و یا وب مانی رایگان دریافت نمایند .
البته توجه داشته باشید که ارائه محتوا یا مقالات مناسب که کاربران به آن ها احتیاج دارند در بازدهی این سرویس بسیار موثر خواهد بود .
با توجه به اینکه بیشترین کلیک ها روی لینک های دانلود انجام می شود مشخصا ارائه آن ها تاثیر بیشتری خواهد داشت .

مقدار درآمد از این طریق چقدر است ؟

درآمد کسب شده در این سرویس رابطه مستقیمی با نرخ کلیک روی لینک های کوتاه شده توسط شما خواهد داشت،بنابراین شما هر چقدر بیشتر بتوانید لینک هایتان را در معرض دید و دسترسی افراد بیشتری قرار دهید، درآمد بیشتری نیز خواهید داشت.

یکی از راه های کسب درآمد بیشتر توسط این روش این است که شما نباید به یک مکان و یا یک صفحه خاص بسنده کنید،یعنی هر چه تعداد لینک های بیشتری در صفحات مختلف سایت ها، کانال های تلگرام،وبلاگ ها،فیس بوک،توئیتر و دیگر شبکه های اجتماعی داشته باشید،به همان نسبت درآمد شما نیز بیشتر خواهد شد.

نرخ پرداختی این سایت به آی پی های ایرانی چندان بالا نیست و حدودا به ازای هر 1000 کلیک 1 دلار می باشد،بنابراین شما اگر بتوانید به جایگاهی برسید که روزانه حداقل 10000 کلیک روی لینک های خودتان داشته باشید به درآمد تقریبی 10 دلار در روز خواهید رسید و البته این نرخ برای آی پی های کاربران آمریکایی حدود 14 دلار به ازای هر 1000 کلیک و برای کاربران کشورهایی مانند انگلیس نیز حدودا 10 دلار خواهد بود.

برای آشنایی بیشتر با این سایت و نحوه کار با آن ویدیو زیر را نگاه کنید :

مشترک مقالات ما شوید...

اولین نفری باشید که از مقالات ما باخبر می‌شوید!!!

مقالات مرتبط

نحوه ثبت نام و احراز هویت در سایت آرکاپیمنت
وب مانی یکی از سیستم های الکترونیکی پرداخت سریع است...
خرید و فروش و قیمت آنلاین وب مانی
امروزه در عصری زندگی می‌کنیم که به لطف پیشرفت تکنولوژی...

دیدگاهتان را بنویسید