انتقال پول در وب مانی

انتقال وجه در سیستم وبمانی

پست را به اشتراک بگذارید...

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

انتقال پول در وب مانی برای بسیاری از کاربران شناخته شده و بسیار راحت می باشد و ما قصد داریم در این مقاله،برای کاربرانی که تازه از این سیستم پرداخت استفاده می کنند،روش انتقال پول در وب مانی را به سادگی آموزش دهیم.

وب مانی یکی از سیستم های پرداخت الکترونیکی سریع و محیطی است که برای کسب و کارهای آنلاین مورد استفاده بسیاری از کاربران در سرتاسر جهان قرار می گیرد،یکی از ویژگی های وب مانی که باعث محبوبیت آن شده است،امکان انتقال پول در این سیستم با سرعت بالا و در کوتاهترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری می باشد.

انتقال پول از طریق وب مانی

در حال حاضر حدود 40 میلیون کاربر در سرتاسر جهان از خدمات وب مانی استفاده می کنند و روز به روز تعداد این کاربران و همچنین امکانات و خدمات این پول الکترونیکی افزوده می شود.

نرم افزار E-NUM چیست؟

یکی از مهمترین ویژگی های وب مانی امنیت بالای این سامانه می باشد که شرکت وب مانی برای این منظور نرم افزاری تحت عنوان E-NUM  را طراحی و راه اندازی کرده است.

E-NUM   یک سیستم صدور مجوز و شناسایی هویت برای خدمات سامانه پول الکترونیکی وب مانی می باشد و این سیستم برای شناسایی هویت کاربران خود از یک کلید مخفی استفاده می کند که در تلفن همراه هر کاربر به صورت کاملا منحصر به فرد و اختصاصی ذخیره شده است.

از آنجاییکه هویت و اطلاعات هر تلفن همراه متفاوت می باشد،استفاده از این روش ضریب امنیت آن را بالا برده است.

جهت آشنایی بیشتر با این روش و دانلود نرم افزار E-NUM  می توانید به مقاله ی سایت رسمی وب مانی مراجعه نمایید.

بررسی چند نکته در انتقال پول در وب مانی

– انتقال پول در سیستم وب مانی فقط در حساب های یکسان ارزی ممکن می باشد،یعنی شما نمی توانید از حساب دلاری وب مانی خود به حساب یورو پول انتقال دهید وشما فقط میتوانید از حساب دلاری به حساب دلاری پول انتقال بدهید.

– انتقال پول در سیستم وب مانی همراه با کسر کارمزد است و این کارمزد از فرد فرستده ی وب مانی کسر خواهد شد، بنابراین اگر موجودی حساب فرد انتقال دهنده کمتر از میزان کارمزد باشد، انتقال پول امکان پذیر نیست.

برای آشنایی با نحوه شارژ کیف پول وب مانی اینجا کلیک کنید.

کارمزد انتقال پول در وب مانی 0.8 درصد است.

مقدار کارمزد وب مانی به ازای هربار انتقال پول در وبمانی مقدار 0.8 درصد و حداکثر 50 دلار است که همانطو که گفتیم از فرستنده ی پول کسر می شود.

– اگر شما آدرس کیف پول گیرنده را اشتباه وارد کرده باشید، چون این آدرس غلط است و در شبکه موجود نمی باشد تراکنش شما با خطا روبه رو می شود و انتقال پول اتفاق نمی افتد،اما در صورتی که شما آدرسی را اشتباها وارد کنید و آدرس متعلق به فرد دیگری باشد یعنی یک آدرس Vaild باشد،انتقال شما موفقیت آمیز اعلام شده و پول به حساب آن فرد واریز می شود.

در این حالت هیچ راهی برای بازگرداندن مبلغ شما وجود ندارد مگر اینکه خود آن شخص که به حساب او پول واریز کردید پول را به شما برگرداند،پس حتما در هنگام انتقال پول در وب مانی به آدرس فرد گیرنده و درستی آن دقت کنید.

– اگر گیرنده پول در زمانی که مهلت دارد رمز انتقال را وارد کرده و چندین بار رمز را اشتباه بزند و مدت زمان وارد کردن رمز تمام شود، تراکنش ناموفق بوده و مبلغ انتقال داده شده مجددا به حساب فرستنده بازمی گردد.

برای خرید و فروش وب مانی می توانید با مراجعه به سایت آرکاپیمنت از خدمات این صرافی استفاده نمایید.

برای آشنایی با نحوه عضویت،احراز هویت و انجام خرید و فروش در سایت اینجا کلیک کنید . 

انواع راه های انتقال وجه از طریق سامانه الکترونیکی وب مانی :

برای انتقال پول از یک حساب وب مانی به حساب دیگر در این سیستم راه های مختلفی وجود دارد که با توجه به شرایط مختلف و امکانات موجود می توان یکی از این روش ها را انتخاب کرد.

در این قسمت نحوه  انتقال وجه از طریق مرورگر و سایت اصلی وبمانی به آدرس wmtransfer.com  را آموزش می دهیم.

بعد از وارد شدن به صفحه اصلی سایت با کلیک روی گزینه Log In وارد صفحه کاربری خود می شویم.

برای انتقال پول در وب مانی باید کیف پول مورد نظر خود را انتخاب کنیم.

در این قسمت کیف پول مورد نظر خود که قصد انتقال وجه از آن داریم را انتخاب می کنیم . 

برای انتقال پول در سیستم وب مانی باید از کیف پول سایت وبمانی استفاده کنیم

روی گزینه TRANSFER  کلیک می کنیم و در منوی باز شده گزینه To a wallet   را انتخاب می کنیم . 

برای انتقال پول در سیستم وب مانی باید کیف پول وبمانی را انتخاب کنیم
اطلاعات فردی را که قصد  انتقال پول در وب مانی به حساب وی را داریم باید وارد کنیم

در صفحه باز شده (شکل زیر) و در قسمت شماره 1 شماره WMID  فرد انتقال گیرنده را وارد می کنیم و در قسمت شماره 2 مقدار وجه و نوع ارزی که می خواهیم منتقل کنیم را انتخاب می کنیم.

در صورتی که توضیح و نکته ای برای این انتقال داریم در قسمت شماره 3 وارد کرده ودر قسمت شماره 4 نیز شیوه انتقال را انتخاب می کنیم.

انواع شیوه های انتقال

 1-حالت normal  بعد از تایید انتقال وجه بلافاصله عملیات انتقال وجه انجام می شود.

2- با انتخاب حالت using a transaction protection code   پس از تایید انتقال وجه بایستی کد امنیتی مشخص شده را در اختیار انتقال گیرنده قرار دهید تا با وارد کردن آن عملیات انتقال وجه صورت پذیرد،همچنین در قسمت Protection period  می توانید زمان انقضای کد امنیتی را وارد نمایید.

3- گزینه using a transaction protection time  نیز برای انتقال وجه در زمان مشخص شده می باشد که با انتخاب این گزینه و وارد کردن عدد مورد نظر پس از گذشت آن و عدم تایید توسط فرد انتقال گیرنده وجه به حساب انتقال دهنده برگشت داده می شود.

پس از وارد کردن اطلاعات و انتخاب گزینه مورد نظر روی گزینه CUNTINUE کلیک کنید.

برای انتقال پول در سیستم وب مانی مقدار وجه را باید وارد کنیم

در صفحه بعد بایستی مقدار وجه و شماره WMID  انتقال گیرنده را تایید کنید،در صورت تایید اطلاعات روی گزینه TRANSFER کلیک کنید .

برای تایید انتقال پول در وب مانی یک پیام به شماره تلفن ثبت شده در این سیستم ارسال می شود

مرحله بعدی تایید امنیتی عملیات انتقال وجه می باشد که با توجه به انتخاب قبلی شما می تواند از طریق SMS  و یا سیستم صدور مجوز E-NUM باشد،در صورتی که تایید پیامکی را انتخاب نموده اید در قسمت مشخص شده کدی را که به شماره همراه شما ارسال شده است وارد نمایید و گزینه ok   انتخاب کنید . 

در قسمت پایانی با تایید اطلاعات عملیات انتقال پول در سیستم وب مانی پایان می یابد

با کلیک بر روی گزینه OK عملیات انتقال وجه از طریق فرد انتقال دهنده به پایان می رسد و فرد انتقال گیرنده بایستی با وارد کردن کد امنیتی ( در صورتی که گزینه using a transaction protection code را انتخاب کرده باشید) و وارد کردن آن وجه واریزی شما را دریافت کند.

در این ویدیو نحوه انتقال وجه در سیستم وب مانی به شما آموزش داده خواهد شد.

در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص ساخت حساب وب مانی اینجا کلیک کنید. 

مشترک مقالات ما شوید...

اولین نفری باشید که از مقالات ما باخبر می‌شوید!!!

مقالات مرتبط

نحوه ثبت نام و احراز هویت در سایت آرکاپیمنت
وب مانی یکی از سیستم های الکترونیکی پرداخت سریع است...
خرید و فروش و قیمت آنلاین وب مانی
امروزه در عصری زندگی می‌کنیم که به لطف پیشرفت تکنولوژی...

دیدگاهتان را بنویسید