قوانین آرکاپیمنت

استفاده از کلیه امکانات سایت آرکا پیمنت دات کام از قبیل ثبت نام در سایت ، احراز هویت ، خرید و فروش ارز و … بدین معنی است که کاربر کلیه قوانین سایت را پذیرفته است و از آن اطلاع کامل دارد.
سایت آرکا پیمنت خدمات خرید و فروش ارز الکترونیکی وب مانی به کاربران در ازای پرداخت و دریافت مبلغ معینی وجه رایج از وی را فراهم می نماید.

کاربر برای تکمیل یک سفارش بایستی ابتدا اقدام به ثبت نام و احراز هویت کامل نماید. پس از اینکه کاربر اقدام به ارسال مدارک و اطلاعات خود برای تکمیل فرآیند احراز هویت و انجام سفارش کرد، با این کار وی آگاهانه و با اختیار خود می پذیرد که :
– فرآیند احراز هویت گردآوری اطلاعاتی از کاربر من جمله شماره تماس ثابت ، آی پی کاربر آدرس کاربر ، کارت شناسایی ، کد ملی و اطلاعات بانکی وی می باشد.
– این اقدامات حریم شخصی وی را نقض نخواهد کرد و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد.
– تصمیم راجع به موفق یا ناموفق بودن احراز هویت فقط و فقط در اختیار آرکا پیمنت دات کام خواهد بود و سایت آرکا پیمنت می تواند یک احراز هویت را به تشخیص خود قبول کند یا قبول نکند.

سایت آرکا پیمنت دات کام از ارائه هر گونه خدمات اعم از خرید و فروش ارز به کاربران بدون احراز هویت معذور است.
فعالیت سایت آرکا پیمنت مطابق قوانین جمهوری اسلامی و بانک مرکزی ایران است و از ارائه هر گونه خدمات به سایت های مرتبط با شرط بندی وقمار ، تبلیغاتی کلیکی و فروش وی پی ان معذور است.
سایت آرکا پیمنت از ارائه خدمات به افراد زیر 18 سال معذور است.
کاربر هنگام خرید از طریق درگاه بانکی سایت آرکا پیمنت تنها حق استفاده از کارت بانکی خود را دارد و ملزم است قبل از انجام سفارش شماره کارت بانکی و شماره شبای حساب بانکی خود را به تایید آرکا پیمنت برساند.
چنانچه کاربر اقدام به خرید با کارت شتابی نماید که مالک آن نیست و این موضوع مشخص گردد ، حساب کاربری وی به مدت 24 ساعت مسدود خواهد گردید و در صورت تکرار مسدودی برای همیشه خواهد بود و مبلغ ریالی سفارش به کارت پرداخت کننده عودت خواهد گردید و در صورت محرز شدن هر گونه سوء استفاده یا کلاهبرداری مشخصات هویتی کاربر متخلف به مراجع قضایی ذیصلاح ارائه می گردد.
اطلاعاتی که کاربردرخلال سفارش یا ثبت نام در سایت وارد کرده است کاملا محفوظ خواهد ماند و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد مگر با نامه قضایی و یا درخواست کتبی پلیس فتا.
تراکنش هایی که توسط آرکا پیمنت دات کام در خلال انجام سفارشات انجام می شود غیر قابل بازگشت هستند و تابع قوانین سیستم هر ارز الکترونیک مربوط به تراکنش انجام شده می باشند. کاربر می پذیرد که اطلاعات لازم در طی سفارش را با دقت وارد کرده است و کلیه ی مسئولیت های مربوط به اشتباه وارد کردن اطلاعات در خلال سفارش با خود وی است و آرکا پیمنت دات کام هیچ مسئولیتی راجع به سفارش انجام شده ای که اطلاعات اشتباه داشته و موجب زیان کاربر شده نمی پذیرد.
کاربر ایرانی سایت می پذیرد که کلیه ی فعالیت های وی و سایت آرکا پیمنت دات کام تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران است و فعالیت های وی در هر صورت و هر شکل نباید قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض کند.
جهت هر گونه سوال و یا اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در پشتیبانی سایت آرکا پیمنت تماس بگیرید.

جهت هرگونه سوال و یا اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان ما در پشتیبانی سایت آرکا پیمنت تماس بگیرید.

09386535209