آیا خرید وبمانی بدون احراز هویت امکان‌ پذیر است؟

خرید وبمانی بدون احراز هویت

پست را به اشتراک بگذارید...

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

در عصر حاضر کسب‌وکارهای متفاوت و خلاقانه‌ای به وجود آمده‌اند که بسیاری از این کسب‌وکارها برای رشد و ارائه خدمات خود به جامعه آماری گسترده‌تر، نیازمند استفاده از خدمات انتقال پول بین‌المللی هستند.

درگاه‌های بین‌المللی زیادی وجود دارد اما در کشور ما به دلیل محدودیت‌های مختلف و تحریم‌ها استفاده از این روش‌ها می‌تواند کمی سخت و دردسرساز باشد.

وب مانی یکی از ارائه‌دهندگان خدمات انتقال پول بین‌المللی است که به دلیل ویژگی‌های متفاوت خود طرفداران زیادی دارد.

ما در این مقاله در وب‌سایت آرکا پیمنت به بررسی خرید وبمانی بدون احراز هویت می‌پردازیم.

اگر قصد دارید جهت خرید وب مانی بدون ثبت نام اقدام کنید، می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله مرتبط به این موضوع را در سایت آرکا پیمنت بخوانید.

وب مانی چیست و چه کاربردی دارد؟

وب مان در واقع یک سیستم انتقال پول بین‌المللی به‌حساب می‌آید که انواع کسب‌وکارها و افراد عادی می‌توانند از آن برای انتقال پول در سراسر دنیا استفاده کنند.

وب مانی از سال ۱۹۹۸ فعالیت خود را در سطح بین‌المللی آغاز کرده و از آن زمان تا به الآن چیزی حدود ۳۹ میلیون کاربر فعال در سراسر جهان دارد.

یکی از تفاوت‌های بزرگ وبمانی با ارائه‌دهندگان دیگر این خدمات، این است که دفتر اصلی این شرکت در کشور روسیه واقع شده است. این موضوع موجب می‌شود تا کشورهایی که از سمت غرب و آمریکا تحت تحریم هستند نیز بتوانند به راحتی از خدمات این سیستم استفاده کنند و ایران هم جزو کشورهایی است که می‌تواند از این خدمات بهره ببرد. نقل و انتقال پول در سطح بین‌المللی از خدمات اصلی وب مانی به شمار می‌رود.

با استفاده از این سامانه تمامی کسب‌وکارها و افراد معمولی می‌توانند خدمات خود را به افراد مختلف در سراسر دنیا ارائه دهند و به راحتی آن خدمات را بفروشند و هزینه آن را دریافت کنند.

امکان دیگری که در این سیستم وجود دارد این است که افراد می‌توانند کالا و خدمات مورد نیاز خود را از پذیرندگان وبمانی به راحتی تهیه کنند.

به این ترتیب شما تنها به بازارهای داخلی محدود نیستید و می‌توانید با افزایش درآمد خود و کسب درآمدهای دلاری، تغییرات قابل‌توجهی را در کسب‌وکار خود مشاهده کنید.

قطعا اگر در مشاغلی مانند حوزه‌های گرافیکی فعالیت داشته باشید که کارها پروژه محور هستند، می‌توانید با ورود آسان به بازار بین‌المللی به موفقیت‌ها و ارتباطات مناسبی دست پیدا کنید. در ادامه مقاله در وب‌سایت آرکا پیمنت به بررسی دیگر جوانب وب مانی ازجمله خرید وب مانی بدون احراز هویت می‌پردازیم.

خرید وبمانی بدون احراز هویت و با احراز هویت

ارزهای موجود در وبمانی

نه تنها امکان خرید وب مانی آنلاین وجود دارد بلکه سیستم وبمانی به شما اجازه استفاده از ارزهای بسیار متفاوت و گسترده را می‌دهد که شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها تبادلات مالی خود را با سراسر جهان انجام دهید. کیف پول دلار آمریکا، کیف پول یورو، کیف پول روبل روسیه، کیف پول گریونا اوکراین، کیف پول روبل بلاروس، کیف پول واحد قزاقستان، کیف پول دانگ ویتنام، کیف پول بیت کوین که هر واحد آن برابر با یک میلی بیت کوین است، کیف پول بیت کوین کش، کیف پول لایت کوین و کیف پول طلا از جمله خدمات و انواع ارزهایی است که می‌توانید با استفاده از آن‌ها خدمات انتقال پول خود را با سراسر دنیا انجام دهید. هر یک از این کیف پول‌های شما یک آدرس مخصوص به خود دارد که شما برای دریافت پول و ورود پول به آن باید آدرس آن را در اختیار فرد قرار دهید.

یکی از نکات مهم در استفاده از وبمانی انتخاب درست کیف پول است. به عنوان مثال اگر شما می‌خواهید مقداری دلار از صرافی بخرید و آن را در کیف پول وبمانی خود ذخیره کنید، باید حتما آدرس کیف پول دلاری خود را به صرافی بدهید تا این انتقال به درستی صورت بگیرد. بعضی از کیف پول‌های موجود در وبمانی محدودیت‌هایی برای ساخت دارند؛ برای مثال برای ساخت کیف پول یورو باید حتما شخص ساکن کشوری در اتحادیه اروپا باشد. شما می‌توانید به راحتی اقدام به خرید وبمانی بدون احراز هویت کنید اما باید توجه داشته باشید که در این حالت محدودیت‌هایی برای انتقال پول و ذخیره آن دارید. در صورت عدم احراز هویت شما فقط می‌توانید روزانه ۱۰۰ دلار تراکنش داشته باشید و حداکثر ۳۰۰ دلار در کیف پول خود نگهداری کنید.

کارمزد وبمانی چقدر است؟

طبیعتا هر سیستمی که به شما خدماتی را در حوزه مالی ارائه می‌کند، مبلغی را به عنوان کارمزد از حجم انتقال پول شما کم می‌کند. بعد از خرید وبمانی ارزان نیز وبمانی برای انتقال پول در فضای بین‌الملل، هشت دهم درصد از وجه منتقل شده را به عنوان کارمزد کم می‌کند. طبیعتا اگر حجم پول منتقل شده با این سرویس‌ها خیلی زیاد باشد، این درصد می‌تواند بسیار بالا باشد اما وبمانی سقفی را برای دریافت کارمزد در نظر گرفته است و در بیشترین حالت از کاربران، برای انتقال پول ۵۰ دلار و یا ۵۰ یورو دریافت می‌کند.

 برای انتقال پول با واحد بیت کوین نیز حداکثر پنج ‌هزارم بیت کوین کارمزد می‌گیرد. این امکان باعث می‌شود افرادی که نیازمند انتقال پول در حجم بالا هستند، بتوانند بدون متضرر شدن از این خدمات استفاده کنند. برخی موارد نیز وجود دارد که وبمانی کارمزدی بابت آن دریافت نمی‌کند؛ مانند انتقال پول واحد دانگ ویتنام که کمتر از ۵۰۰ واحد نباشد.

خرید وبمانی بدون احرزا هویت با امنیت

انواع حساب وبمانی

در ابتدای ساخت حساب خود شما در اصل پاسپورت های وب مانی مستعار دارید. در این وضعیت شما می‌توانید اقدام به خرید وبمانی بدون احراز هویت کنید و می‌توانید حداکثر تراکنش ۱۰۰ دلار در روز و حداکثر حجم ذخیره ۳۰۰ دلار در کیف پول را داشته باشید. پس از اقدام برای احراز هویت و تکمیل فرم‌های مربوطه و همچنین ارسال تصویر اسکن شده از پاسپورت خود می‌توانید طی ۴۸ ساعت، حساب وبمانی خود را ارتقا دهید و به حالت فرمال یا پاسپورت قراردادی برسید. در این حالت شما می‌توانید روزانه تا سقف ۳ هزار دلار، پول جابه‌جا کنید و حداکثر ۱۰ هزار دلار در حساب خود ذخیره کنید. اگر پاسپورت ندارید نگران نباشید زیرا تعداد زیادی از ایرانی‌ها، با استفاده از اسکن کارت ملی خود توانستند حساب وبمانی خود را به حالت فرمول ارتقا دهند؛ پس می‌توانید شما نیز این روش را امتحان کنید.

مرحله بعدی یعنی ارتقای حساب وبمانی در واقع آخرین مرحله و اصلی‌ترین آن است. در این مرحله شما باید پس از پرداخت حدود ۵۰ دلار با در دست داشتن مدارک احراز هویت خود، به نماینده رسمی وبمانی مراجعه کنید و به صورت حضوری، ثبت حساب خود را به صورت پرسونال انجام دهید. زمانی که حساب وبمانی شما به صورت پرسونال در بیاید، شما دیگر هیچ محدودیتی برای انتقال پول و همچنین ذخیره ارز در حساب خود نخواهید داشت و می‌توانید هر اندازه که نیاز داشتید این کار را انجام دهید. این نوع حساب می‌تواند برای کسب‌وکارها بسیار ارزشمند باشد؛ آزادی عمل آن با حالت‌هایی مانند خرید وبمانی بدون احراز هویت قابل مقایسه نیست. این قابلیت می‌تواند در ارتقاء سطح کسب‌وکار شما و فروش خدمات و محصولات در فضای بین‌المللی بسیار تأثیرگذار باشد.

مشترک مقالات ما شوید...

اولین نفری باشید که از مقالات ما باخبر می‌شوید!!!

مقالات مرتبط

نحوه ثبت نام و احراز هویت در سایت آرکاپیمنت
وب مانی یکی از سیستم های الکترونیکی پرداخت سریع است...
خرید و فروش و قیمت آنلاین وب مانی
امروزه در عصری زندگی می‌کنیم که به لطف پیشرفت تکنولوژی...

2 پاسخ

    1. سلام
      برای خرید از سایت احراز هویت الزامی هست اما برای فروش به سایت میتونید بدون احراز هویت این کار رو انجام بدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *