خرید و فروش وبمانی مقالات

آیا یونیک فاینانس کلاهبردار است؟

آیا یونیک فاینانس کلاهبردار است؟

یونیک فاینانس نام یک شرکت منحل شده در سوئیس را برای فعالیت های خود برگزیده است و از سال 2016 فعالیتش را آغاز کرده است. در واقع نام یونیک فاینانس یک نام جعلی برای یک شرکت کلاهبرداری است. این شرکت خود را قانونی معرفی کرده است ، که مشغول به فعایت در بورس نزدک آمریکا است و به معامله ی سهام شرکت های بزرگ و مهم مانند Facebook،   Apple و Alphabet می پردازد. 

چرا معامله گران در بازار فارکس ضرر می کنند؟

چرا معامله گران در بازار فارکس ضرر می کنند؟

انجام معاملات بیش از حد و همچنین معاملات سنگین ، بزرگ و مکرر از شایعترین دلایل شکست معامله گران فارکس به شما می رود. افراد به دلیل نداشتن سرمایه ی کافی، انتظار سودهای غیرواقعی در معاملات، عدم کنترل احساسات و اعتیاد به بازار به معامله های زیاد در بازار می پردازند. در حالی که باید گاهی دست از معامله کشید و فقط روندها را نظاره گر بود تا علم کافی به دست آورد.

محدودیت های انواع پاسپورت وبمانی

محدودیت های انواع پاسپورت وبمانی

سیستم های وب مانی دارای دو سطح مختلف اعتبار یا همان پاسپورت است، یک سطح معمولی و یک سطح پیشرفته است. پاسپورتی که وب مانی به شما می دهد با پاسپورتی که برای سفر استفاده می شود متفاوت است. این پاسپورت در واقع به شکل یک مجوز از طرف وب مانی برای شما صادر شده است.ارائه پاسپورت به وب مانی برای احراز هویت به معنی محدودیت نداشتن شما نیست.

لیست فروشگاه های اینترنتی پذیرنده وبمانی

لیست فروشگاه های اینترنتی پذیرنده وبمانی

وب مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی است. مکان اصلی وب مانی در کشور روسیه است و در اروپا نیز اعتبار خوبی دارد.یکی از ویژگی های قابل توجه یک سیستم پرداخت الکترونیکی مانند وب مانی این است که چه فروشگاه هایی از آن برای خرید وفروش خود پشتیبانی می کنند.وب مانی در فروشگاه های زیادی پشتیبانی می شود ولی ما در این بخش تعدادی از فروشگاه هایی که دلار وب مانی را برای پرداخت الکترونیکی پشتیبانی می کند برای شما در جدولی نشان داده ایم.

تفاوت بازار بورس و بازار فارکس

تفاوت بازار بورس و بازار فارکس

بازار فارکس بازار ارزهای رایج تمام کشورهای جهان است اما بازار بورس متعلق به سهام شرکت ها است.پس نوع معامله در این دو بازار کاملا با هم فرق می کند. یعنی ما باید در این دو نوع بازار به تفاوت ارز با سهام توجه کنیم.

بازار مالی چیست؟

بازار مالی چیست؟

هر بازاری که در آن تجارتی صورت می گیرد یک بازار مالی به شمار می رود. حتی بازارهایی که در آن تجارت اوراق بهادار شامل سهام، ارز، اوراق قرضه، فلزات و مشتقات آن ها معامله می شود نیز بازار مالی نامیده می شوند. 

تحلیل فاندامنتال چیست؟

تحلیل فاندامنتال چیست؟

تحلیل فاندامنتال به بررسی عواملی که به طور اساسی بر قیمت آن چیزی که شما خرید و فروش (اصطلاحا ترید) می کنید تاثیرگذار است می پردازد.عوامل سیاسی و اقتصادی و مسائل دیگری هستند که انتظار معامله گران بازار را تغییر می دهند و این امر سبب می شود که بین عرضه و تقاضا عدم تعادل اتفاق بیفتد و در نتیجه ی آن قیمت ها تغییر کنند. عرضه و تقاضا مهمترین عناصر در یک تحلیل فاندامنتال هستند.

تحلیل تکنیکال چیست ؟

تحلیل تکنیکال چیست ؟

استفاده از تحلیل تکنیکال برای بررسی روند یک بازار، به این معنا است که تحلیل گر تکنیکال به جای توجه به خود بازار و کالاهایی که در آن بازار معامله می شود، فقط به رفتارهای بازار از روی نمودارها و شاخص ها توجه کند و روند صعودی و نزولی قیمت ها در بازار را با تحلیل رفتار بازار پیش بینی نماید.

آموزش کار با نرم افزار متاتریدر

آموزش کار با نرم افزار متاتریدر

هر Broker در بازار Forex براین انجام معاملات (trade) نیازمند یک فضایی برای برقرای ارتباط با مشتری های خود است. که به وسیله ی آن معامله گران را از روند قیمت ها مطلع سازد و همچنین شرایطی را ایجاد بکند که مراحل انجام یک معامله را بتوان ثبت کرد. محیطی که در اختیار معامله گران بازار فارکس قرار گرفته است نرم افزار متاتریدر (MetaTrader) است. این نرم افزار رایگان است و نمودارهای قیمت را در اختیار ما قرار می دهد و شرایط Demo  را هم دارد.

معرفی بازار فارکس و اصطلاحات بازار فارکس

معرفی بازار فارکس و اصطلاحات بازار فارکس

معامله در بازار فارکس عبارت است از خرید یک ارز و هم‌زمان، فروش ارزی دیگر. این بازار مکان فیزیکی مشخصی ندارد و بانک‌ها، مؤسسات و معامله‌گران از طریق شبکه الکترونیکی، یک ارز را در مقابل ارز دیگر معامله می‌کنند. هرچند ماهیت معاملات فارکس، خارج از بورس (OTC) یعنی Over the counter است. اما مراکز اصلی تجارت ارز به‌ترتیب در لندن، نیویورک و توکیو قرار دارد و بانک‌ها از سراسر جهان در این معاملات شرکت می­‌کنند.